Het tweede zaalvoetbalteam van Excelsior’31 speelt vandaag een thuiswedstrijd. Om 20.00 uur is in sporthal de Reggehal, Andarinyo 1 uit Eerbeek de tegenstander.
Het team van coach Ichtus Rahanra heeft tegen deze tegenstander nog een appeltje te schillen. In de allereerste competitiewedstrijd van dit seizoen ging het namelijk tegen deze tegenstander onderuit. Ook na de zeker lijkende winst van afgelopen vrijdag in Apeldoorn tegen ATIK, waar Excelsior’31 een 2-5 voorsprong zes minuten voor tijd uit handen liet glippen, is het team er alles aangelegen om de drie punten in Rijssen te houden.
Deze avond zal het duo Ryan Eertink en Marc Nieuwenhuis zorgen voor live-muziek en cameraman Jan Nijkamp zal de wedstrijd op beeld vastleggen.
Supporters zijn van harte welkom. De entree is gratis!