Trouwplannen? Kom op 10 februari naar de bruidsbeurs in ’t Brodshoes.

Heeft u trouwplannen? Kom dan op woensdag 10 februari naar de sfeervolle bruidsbeurs in Restaurant ’t Brodshoes in Rijssen. Laat u inspireren en adviseren omtrent zo’n beetje alles wat te maken heeft met trouwen anno 2016.

Om te beginnen natuurlijk met het allerbelangrijkste van een trouwdag: De Jurk! Tijdens verschillende modeshows ziet u de laatste trends op het gebied van bruidsmode en in de eerste show is er speciale aandacht voor de kleding van de bruidsmeisjes en -jonkers. Verder vindt u alles over bruidstaarten, trouwringen, sieraden en andere accessoires, drukwerk, video en fotografie, haarstyling, bruidsboeketten, make-up en huidverzorging, trouw- en feestlocatie, muziek, entertainment en nog veel meer.

Tussen 19.00 en 22.00 uur bent u van harte welkom en voor de prijs hoeft u het niet te laten Voor slechts € 7,50 p.p. krijgt u niet alleen toegang tot de beurs, maar ook een kopje koffie of thee, een hapje en een drankje, maakt u kans op prachtige prijzen én ontvangt de aanstaande bruid na afloop een goed gevulde goodybag.

Kaarten zijn vooraf verkrijgbaar bij Restaurant ’t Brodshoes en op de avond zelf bij de entree van de beurs. Kijk voor deelnemende bedrijven op www.brodshoes.nl

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn