De Wereldwinkel Rijssen is er in geslaagd een workshop beeldhouwen te laten verzorgen door het Zimbabwaans/Nederlandse kunstenaarspaar Alice Musarara en Hans van Belle. In samenwerking met ondernemersvereniging Habi wordt dit evenement op zaterdag 28 september in het centrum gecombineerd met de koopzaterdag.
Opgave voor de workshop kan voor 14 september via info@amandla-fairtrade.nl, met vermelding van naam, adres, aantal personen, telefoonnummer, e-mailadres, locatie Rijssen of via de website www.amandla-fairtrade.nl. Meer informatie is verkrijgbaar op telefoon (06) 49131717.
In gereedschap, andere benodigdheden, koffie en thee wordt voorzien. Er wordt gewerkt met serpentijnsteen, dat ter plekke te koop is voor 2 euro per kilogram. De workshop duurt van 9.30 tot ongeveer 17.00 uur.