Zaalvoetballers Excelsior 31 spelen derby tegen Hoekje/Toyota

Zaalvoetballers Excelsior’31 spelen derby tegen Hoekje/Toyota

Donderdag 15 november speelt de hoofdmacht van Excelsior’31 een derby in de Hoofdklasse F. Deze avond is in sporthal de Reggehal in Rijssen om 20:00 uur Hoekje/Toyota 1 uit Oldenzaal de tegenstander.

Aangezien koploper ABC Hekwerk uit Heerde ook haar wedstrijden blijft winnen, zal Excelsior’31 dit ook moeten blijven doen om het gat van zes punten niet verder op te laten lopen.

Na de derby speelt Excelsior’31 3 om 21:00 uur een wedstrijd. Zij ontvangen dan middenmotor Oranje Nassau 1. In de 1e Klasse O staat Excelsior’31 momenteel op een derde plaats met slechts twee punten achterstand op koploper TVO.

Deze avond zal Ryan Eertink zorgen voor live-muziek en zal de wedstrijd van 20:00 uur door de cameraman van Multivideo op beeld worden vastgelegd. Nog geen plannen voor deze avond? Kom dan naar sporthal de Reggehal. Gratis entree!

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn